NASZE REALIZACJE

GRA "SUPPLY-CHAIN" dla

Na zlecenie firmy Volkswagen Poznań sp. z o.o. przygotowaliśmy grę "Supply Chain", dzięki której dostawcy i potencjalni dostawcy Volkswagena mogli zapoznać się z procedurami kontroli jakości koncernu. Celem gry było przekazanie idei, że jakość wyrobu końcowego zależy od jakości wszystkich komponentów na poszczególnych ogniwach łańcucha dostaw.

Gra została zaprezentowana w listopadzie 2016 r. podczas dorocznego spotkania z dostawcami firmy w formie mini-konkursu.

APLIKACJA "m-engage"

M-learning, który jest nowszą wersją e-learningu, oznacza udostępnianie kursów dostosowanych do możliwości wyświetlenia ich na urządzeniach mobilnych. My zdecydowaliśmy się pójść o krok dalej – łącząc tradycyjne szkolenia z funkcjonalnością urządzeń mobilnych, nadaliśmy naszej metodzie zupełnie nowy wymiar interakcji między kursantami a szkoleniowcem.

Dzięki naszej autorskiej aplikacji m-engage, uczestnicy szkolenia mogą przeglądać prezentację i tworzyć notatki na tabletach (a zgromadzone w ten sposób materiały przesyłać sobie pocztą e-mail), brać udział w minitestach, (co znakomicie wpływa na skuteczność szkolenia) a także oznaczać poziom zrozumienia poszczególnych slajdów, dzięki czemu prowadzący jest w stanie na bieżąco korygować tempo i kierunek wywodu, dostosowując szkolenie do potrzeb grupy szkoleniowej.

JAK PRACUJEMY

PIERWSZY KONTAKT Z KLIENTEM

ustalenie koncepcji, zakresu potrzeb oraz wymagań projektu

KONTROLA I TESTY

monitoring jakości oraz konsultacje z klientem na każdym etapie realizacji

PROTOTYPOWANIE

analiza wymagań i opracowanie rozwiązania projektu

FAZA PRODUKCJI

realizacja projektu – prace koncepcyjne, graficzne oraz programistyczne

WDROŻENIE PROJEKTU

przekazanie gotowego projektu klientowi

PRZEDSTAWIENIE ROZWIĄZANIA I PLANU PROJEKTU

omówienie proponowanego rozwiązania oraz ustalenie i dostosowanie harmonogramu realizacji projektu

SUPPORT I OBSŁUGA

wsparcie techniczne oraz obsługa wdrożonego projektu

ZAMÓW DEDYKOWANY PROJEKT DLA TWOJEJ FIRMY